İtibar Geliyor

İtibar dergisi, 1 Ekim’de yayın hayatına başlıyor.  Ahmet Murat, İbrahim Tenekeci, Ali Emre, Ali Görkem Userin, Hüseyin Akın, Furkan Çalışkan, Mustafa Akar ve Yunus Emre Tozal gibi isimlerin mutfağında yer aldığı dergi ismini İmam-ı Âzâm’ın kullandığı “itibar ortaklığı” ifadesinden alıyor. Derginin ahlaki erdemleri ön planda tutan bir edebiyat anlayışıyla yayın yapacağı, içi boş imaj ve pozlarla dolu edebiyat ortamında kişisel ilişkileri değil, hak edilmiş bir itibarı ortak payda kabul ederek kendine has bir yerde duracağı ilân edilmiş internet sitesinde. Ekim’i bekleyip ilk sayıyı görmek kalıyor geriye. Hayırlı olsun.

 

 

Etiket(ler): , , , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

İtibar Geliyor için 1 cevap

  1. serhat diyorki:

    Demişler ki:
    “Derginin ahlaki erdemleri ön planda tutan bir edebiyat anlayışıyla yayın yapacağı, içi boş imaj ve pozlarla dolu edebiyat ortamında kişisel ilişkileri değil, hak edilmiş bir itibarı ortak payda kabul ederek kendine has bir yerde duracağı ilân edilmiş”
    Bu ekibin daha önce çıkardıkları dergileri bildiğimizden bu ifadeler en çok da kendilerinin işine yarayacak. Verdikleri bu sözü tutmalarını; şifa bulmalarını dilerim.

Bir yanıt yazın