Başbakandan kutsallar zinciri…

“Bizim kimseye bu noktada halkımızdan başka hesap verme gibi, Allah’tan başka hesap verme gibi derdimiz yok. Bu ülkenin birliği, bütünlüğü, bu ülkenin bayrağı ve İstiklal Marşı, bu ülkenin dili resmi dil olarak söylüyorum, bunun altını tekrar çiziyorum, resmi dil olarak söylüyorum, bu ülkenin dili, bu ülkenin kutsal değerleri her türlü tartışmanın ve siyasi polemiğin üzerindedir.”
Yukarıdaki sözler yine başbakana ait. Her geçen gün çoğalan kutsallarımız arasına resmi dili iyice yerleştiriyor ki kimse başka talepte bulunmasın; sonuçta kutsal yani!
İşin kötüsü “Allah”lı söylemiyle başka zihinleri de bloke ediyor, onların “Allah”lı söylemlere kulaklarını tıkamasına sebebiyet veriyor!
“Allah” ıslah etsin!
İslamcılar bu durumdan berî olduklarını behemehal ilan etmeliler…
Etiket(ler): , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Başbakandan kutsallar zinciri… için 2 cevap

  1. çetin diyorki:

    AKP üzerine inşa edilen beklentili islamcığın alanını açan da RTE alanın çevresini kutsal tel örgülerle örmekte…Uysallığı ret eden İslami siyaseti Muhafazakarlığın şemsiyesinin altına girerek revinyona tabii tutmanın neticesidir…bu söylem…

  2. murat özel diyorki:

    şeri siyasallaşmadan ümmeti uzak tutanlar bilinizki tutmuş olduğunuz tağuti şirk yolu sizi ALLAH ın gazabından kurtaramayacaktır bir an önce tevbe edip asli göreviniz olan şeri siyasallaşma yolunda gayret sarf etmelisiniz özellikle RTE ALLAH tan gelenlere tabii olanlara selam olsun MURAT ÖZEL

Bir yanıt yazın